Stroje pro zpracování šrotu, surovin a recyklaci odpadu

Každý rok produkujeme opravdu velké množství kovového odpadu, který výrazně zatěžuje naši planetu. Základní technologií, která ve zpracování kovů je, jsou hydraulické a paketovací lisy na kov. Díky lisům na kov můžeme snížit dopad na životní prostředí a ochránit tak jej.

Základní informace o zpracování odpadu kovu

Lis na kov je stroj, který výrazným způsobem zmenšuje kovový odpad do kompaktních balíčků, které je díky tomu možné lépe přepravovat a skladovat. Lisy na kov mohou být různých kapacit i velikostí.

Mezi zákazníky naší společnosti jsou firmy, které mají velký objem odpadu, který potřebují zpracovat. Mohou to být menší firmy (např. potraviny - prodejny) a nebo to mohou být velké výrobní firmy v různých průmyslech. Pokud dodáváme nový nebo repasovaný lis na kov, zajistíme také instalaci, zaškolení obsluhy a kromě toho také dodatečný servis.

Potřebujete nový či repasovaný lis na kov? Napište nám a v rámci poradenství vám provedeme návrh řešení

Poptat lis

Stroje pro zpracování šrotu, surovin a recyklaci odpadu

Paketovací, kanálové a hydraulické lisy na kov

Proč jsou důležité lisy na kov

  • Výrazně menší objem zpracovávaného odpadu.
  • Efektivita dopravy lisovaného materiálu.
  • Vyšší hodnota recyklovaného materiálu.

Mimo prodej repasovaných a nových lisů na kov obstaráváme také servis. Nejčastěji v rámci servisu u lisů na kov řešíme opravy hydraulických prvků a elektroinstalací, analýzy hardwaru a softwaru lisů, opravy řídících systémů a také jejich repase, přetěsnění hydraulických válců a popř. také jejich repase a v neposlední řadě výměny otěruvzdorných plechů (Hardox®).

Máme mnohaleté zkušenosti a náš tým servisních techniků je plný odborníků.

Více o servisu

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme