Paketovací, kanálové a hydraulické lisy na papír a plasty

Zpracování (recyklace) plastu a papíru je základním prvkem ochrany životního prostředí a udržitelného oběhu materiálů. Jedna z nejdůležitějších technologií, která ve zpracování plastů a papírů je - lis na papír a lis na plasty.

Základní informace o zpracování odpadu plastu a papíru

Lis na papírový odpad a lis na plast jsou stroje, které zmenšují papírový a plastový odpad do kompaktních balíčků, které lze výrazně lépe přepravovat a skladovat. Lisy mohou být různých velikostí i kapacit. Našimi zákazníci jsou firmy, co mají velký objem odpadu a potřebují jej zpracovat. Tedy od menších firem (např. prodejny potravin) přes velké výrobní společnosti zabývající se různým průmyslem. Po dodávce lisu na papír zajišťujeme následnou instalaci, odborné zaškolení obsluhy a následný profesionální servis.

Potřebujete nový či repasovaný lis na papír a nebo lis na plast? Napište nám a v rámci poradenství vám provedeme návrh řešení

Poptat lis

Lis na papírový odpad, lis na plast

Paketovací, kanálové a hydraulické lisy na papír a plasty

Proč jsou důležité lisy na papírový odpad a lisy na plast

  • Menší objem odpadu.
  • Snížení náročnosti dopravy.
  • Vyšší hodnota recyklovaného materiálu.

Kromě prodeje nových a repasovaných lisů na papír a plasty zajišťujeme také servis. Nejčastěji se u lisů na papír řeší oprava hydraulických prvků, opravy elektroinstalací, analýzy softwaru a hardwaru lisů, opravy řídících systémů (repase), přetěsnění hydraulických válců, popř. jejich repase.

Díky mnohaletým zkušenostem je náš tým servisních techniků plný odborníků.

Více o servisu

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme